-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-014159-a
Завершена
295 342.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 476.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 476.71 UAH
Номер:
7fc536cde0684558b8fe865bc3dc5192
Внутрішній номер закупівлі:
18090773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-13-014159-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408778
-
Адреса:
19604, Україна, Черкаська область, с. Червона Слобода, Черкаський район, вул. Соборна, буд. 2/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганнока Сергій Васильович 380472304136 gannokas@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
295 342.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2023 17:56 - 24.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2023 17:56 - 27.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
27.06.2023 00:04 - 27.06.2023 12:06
Період завантаження договору:
03.07.2023 00:00 - 13.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴295 342.00 ДК 021:2015 (CPV): 44810000-1 – Фарби