-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-000399-a
Торги не відбулися
138 286.78
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 382.87 UAH
мін. крок: 1% або 1 382.87 UAH
Період уточнення:
12.06.2023 08:49 - 17.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим