-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-000399-a
Торги не відбулися
138 286.78
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 382.87 UAH
мін. крок: 1% або 1 382.87 UAH
Номер:
cb44dec50709407f9f229a2fb9ceba06
Внутрішній номер закупівлі:
18061473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-12-000399-a
Замовник:
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Гната Хоткевича, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петроченкова Наталія Миколаївна +380442776813 petrochenkova.n.tec4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
138 286.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.06.2023 08:49 - 17.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2023 08:49 - 20.06.2023 08:00
Період кваліфікації:
20.06.2023 08:03 - 27.06.2023 13:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 286.78 Інженерно-геодезичні послуги з планово-висотного положення та визначення технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху та крану «Вагоноперекидача» паливно-транспортного цеху