-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підрізання дерев і живих огорож
Тендер Prozorro UA-2018-03-03-000141-c
Підрізання дерев і живих огорож
Торги не відбулися
475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 750.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2018 09:53 - 10.03.2018 15:00
Відповідь надана
Діаметри дерев для обрізки
Номер:
77811f54e8ac46b4a99c894522ff9073
Дата опублікування:
05.03.2018 09:30
Опис:
Доброго дня! Можете надати інформацію стосовно діаметрів дерев для омолоджувальної обрізки?
Відповідь:
Згідно Додатку №4 «Технічне завдання і вимоги» тендерної документації на закупівлю послуг «Підрізання дерев і живих огорож» за кодом ДК 021:2015 – 77340000-5 надаємо інформацію: Омолоджувальне обрізання дерев висотою більше 5 метрів з діаметром стовбура більше 350 мм.
Дата відповіді:
06.03.2018 10:18