-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підрізання дерев і живих огорож
Тендер Prozorro UA-2018-03-03-000141-c
Підрізання дерев і живих огорож
Торги не відбулися
475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 750.00 UAH
Номер:
d8aa2d0805bf446284e7a2896250d29d
Внутрішній номер закупівлі:
1800723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-03-000141-c
Замовник:
Виконавчий комітет Старобільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051833
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, вул. Центральна, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Конкіна Олена Андріївна +380646121990 misto.starobilsk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
475 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 750.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2018 09:53 - 10.03.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2018 09:53 - 20.03.2018 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрізання дерев і живих огорож
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
БЛАГОУСТРІЙ м.СТАРОБІЛЬСЬК,
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221640
-
Контактна особа:
Толок Микола Васильович 0996411204 kp.blagoustriy.stb@gmail.com
-
Адреса:
92700, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, Кв. Ватутіна 14-Б
Початкова пропозиція
405 043.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 043.20 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0