-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
природний газ ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2018-02-08-000519-c
Лот №1 : 16100 куб.м. –Усатівська, Великодальницька амбулаторії Лот №2 : 16400 куб.м. -Амбулаторії: с.Дачне, с.Августовка, с.Котовка, с.Маринівка, с.Мирне, с.Х.Балка, с.Градениці, с.Нерубайське, с.В.Балка; Фапи: с.Протопопівка, с.Н.Еметівка. Лот №3 : 9400 куб.м –Амбулаторія с.Маяки. Лот №4 : 5900 куб-Амбулаторія с.Яськи
Завершена
529 851.07
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 648.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 648.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2018 15:35 - 13.02.2018 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим