-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
природний газ ДК 021:2015
Тендер Prozorro UA-2018-02-08-000519-c
Лот №1 : 16100 куб.м. –Усатівська, Великодальницька амбулаторії Лот №2 : 16400 куб.м. -Амбулаторії: с.Дачне, с.Августовка, с.Котовка, с.Маринівка, с.Мирне, с.Х.Балка, с.Градениці, с.Нерубайське, с.В.Балка; Фапи: с.Протопопівка, с.Н.Еметівка. Лот №3 : 9400 куб.м –Амбулаторія с.Маяки. Лот №4 : 5900 куб-Амбулаторія с.Яськи
Завершена
529 851.07
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 648.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 648.00 UAH
Номер:
bf6348f826204d6d86d295764410ddb0
Внутрішній номер закупівлі:
1798821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-08-000519-c
Замовник:
Комунальний заклад "Біляївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38617509
-
Адреса:
67600, Україна, Одесская обл., Біляївка, м. Біляївка, вул. Московська, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підмазко Інна +380485222759 centerbel111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
529 851.07 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2018 15:35 - 13.02.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2018 15:35 - 23.02.2018 16:00
Аукціон:
26.02.2018 13:19 - 26.02.2018 15:19
Період кваліфікації:
26.02.2018 15:19 - 02.03.2018 14:59
Період завантаження договору:
26.02.2018 15:19 - 18.03.2018 15:19
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴177 300.00 лот 1
- Лот №2 ₴182 851.07 Лот 2.
- Лот №3 ₴104 900.00 Лот 3.
- Лот №4 ₴64 800.00 Лот 4.