-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту внутрішньої мережі електроживлення насосної станції (два насоси, які підвищують тиск холодної води) у підвальному приміщенні під'їзду №4 будинку №8 по просп. Мануйлівський, м. Дніпро)
Тендер Prozorro UA-2023-06-01-012109-a
Завершена
68 108.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 681.08 UAH
мін. крок: 1% або 681.08 UAH
Період уточнення:
01.06.2023 16:17 - 06.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим