-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту внутрішньої мережі електроживлення насосної станції (два насоси, які підвищують тиск холодної води) у підвальному приміщенні під'їзду №4 будинку №8 по просп. Мануйлівський, м. Дніпро)
Оголошено тендер
68 108.00
UAH
Номер:
1868613d69f741db9144e323ac160e2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-01-003786-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938788
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Мануйлівський, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АДМІНІСТРАЦІЯ АМУР-НИЖНЬОДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43938788
-
Адреса:
49023, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, пр.Мануйлівський, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
68 108.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заходи (зокрема ремонтні роботи) з усунення аварій в житловому фонді (Послуги з поточного ремонту внутрішньої мережі електроживлення насосної станції (два насоси, які підвищують тиск холодної води) у підвальному приміщенні під'їзду №4 будинку №8 по просп. Мануйлівський, м. Дніпро)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.06.2023 16:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВКМБ 4016011 "Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду"
Сума68 108.00 UAH