-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))
Тендер Prozorro UA-2023-05-23-001207-a
Завершена
367 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 672.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 672.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2023 09:22 - 28.05.2023 00:00
Відповідь надана
графік поставки
Номер:
a201616d49ba4a5b8e038ea051458f66
Дата опублікування:
23.05.2023 13:14
Опис:
Добрий день .
Прошу уточнити графік поставки товару по днях тижня та годинах прийому(зокрема-субота та неділя) .
Чи можлива доставка у суботу товару включно із замовленням за неділю ?
ДЯКУЮ .
Відповідь:
Строк поставки товарів до 31 грудня 2023 року; Поставка товару (предмету закупівлі) буде проходити партіями (частинами), щоденно, до 08:00, відповідно до поданих заявок від замовника.
Дата відповіді:
24.05.2023 09:06