• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))

Завершена

367 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 672.00 UAH
Номер: 592d3241086347758927c0c7356d6f0a
Внутрішній номер закупівлі: 17856257
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-23-001207-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Василь Лаврюк +380313432351 zakupivli_tyachiv_rl1@ukr.net https://www.facebook.com/Тячівська-Районна-Лікарня-101448985189429
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 367 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.05.2023 09:22 - 28.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.05.2023 09:22 - 31.05.2023 10:00
Період кваліфікації: 31.05.2023 10:00 - 01.06.2023 09:29
Період завантаження договору: 07.06.2023 00:00 - 17.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴367 200.00 ДК 021:2015: 15810000-9 -Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб пшеничний з борошна в/ґ (білий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб), Хліб житній і житньо-пшеничний (сірий) (ДК 021:2015: 15811100-7- Хліб))