-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Лот 1 -Коміда ФКУ - В, Лот 2 - Ф-АМ 3, ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)
Тендер Prozorro UA-2018-02-07-001142-c
Завершена
421 708.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2018 13:15 - 16.02.2018 10:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим