-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Лот 1 -Коміда ФКУ - В, Лот 2 - Ф-АМ 3, ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)
Тендер Prozorro UA-2018-02-07-001142-c
Завершена
421 708.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
Номер:
9647f272573e4b88b12e0e761725c26d
Внутрішній номер закупівлі:
1783508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-07-001142-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 9"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969615
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дудикіна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гришина Наталія Іванівна 380667768850 2833003ni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
421 708.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2018 13:15 - 16.02.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2018 13:15 - 26.02.2018 10:00
Аукціон:
27.02.2018 13:14 - 27.02.2018 13:35
Період кваліфікації:
27.02.2018 13:35 - 01.03.2018 12:58
Період завантаження договору:
27.02.2018 13:35 - 19.03.2018 13:35
Тендерна документація
- Лот №1 ₴197 080.00 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами ( Лот 1 -Коміда ФКУ - В)
- Лот №2 ₴224 628.00 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Лот 2 - Ф-АМ 3, ФКУ Нутрі 2 Енерджі, ФКУ Нутрі 2 Концентрат)