-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Медична інформаційна система
Тендер Prozorro UA-2018-02-26-000981-a
Модуль: "еHealth", "Поліклініка", "Бланки висновків", "Історія відвідин лікаря", "Статистика", "Лабораторія"
Торги не відбулися
247 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 470.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 470.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2018 15:09 - 04.03.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим