-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Медична інформаційна система
Тендер Prozorro UA-2018-02-26-000981-a
Модуль: "еHealth", "Поліклініка", "Бланки висновків", "Історія відвідин лікаря", "Статистика", "Лабораторія"
Торги не відбулися
247 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 470.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 470.00 UAH
Номер:
5f87f13783034dd58ddfbb81644e80b7
Внутрішній номер закупівлі:
1777965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-26-000981-a
Замовник:
КЗ Самбірський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
40949341
-
Адреса:
Україна, Львівська область, 81440, Самбірський район, м.Рудки, вул.Чорновола, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Терлецька +380983265058 sambircentr2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48814000-7 Медичні інформаційні системиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
247 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.02.2018 15:09 - 04.03.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2018 15:09 - 14.03.2018 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴247 000.00 Медичні інформаційні системи