-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою: м. Житомир, пров. Львівський, 4» (код за ЄЗС ДК 021:2015 - 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи )
Тендер Prozorro UA-2023-05-15-013738-a
Завершена
2 187 607.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 938.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 938.04 UAH
Період уточнення:
15.05.2023 17:37 - 20.05.2023 00:00
Відповідь надана
Вимоги ТД
Номер:
99f588a9b1474779b40202698580fb15
Дата опублікування:
19.05.2023 00:35
Опис:
Шановний Замовник, надайте пояснення стосовно вимог ТД, а саме умовами ТД передбачена обов'язкова наявність сертифікованого фахівця у сфері здійснення публічних закупівель, з наданням відповідного сертифікату. Який саме сертифікат??? якщо для роботи в прозорро то тест проходять уповноважені особи замовника, а не учасника . Цей сертифікат має бути виданий учбовими закладами? Чи взагалі
Відповідь:
Доброго дня! Це може бути будь-який сертифікат, що підтверджує проходження навчання у сфері здійснення публічних закупівель.
Дата відповіді:
20.05.2023 08:43