-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою: м. Житомир, пров. Львівський, 4» (код за ЄЗС ДК 021:2015 - 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи )
Тендер Prozorro UA-2023-05-15-013738-a
Завершена
2 187 607.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 938.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 938.04 UAH
Номер:
36f53d3602554a5fb2be5429f386f8b4
Внутрішній номер закупівлі:
17779127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-15-013738-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Прус Максим Олегович +380973544069 ztypo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 187 607.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2023 17:37 - 20.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2023 17:37 - 23.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
23.05.2023 00:01 - 25.05.2023 15:38
Період завантаження договору:
31.05.2023 00:00 - 10.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 187 607.00 «Капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою: м. Житомир, пров. Львівський, 4» (код за ЄЗС ДК 021:2015 - 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи )