-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Послуги з поточного ремонту (усунення аварійного стану) харчоблоку комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2023-05-15-011400-a
Торги не відбулися
181 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 905.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 905.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2023 15:52 - 20.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим