• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

(Послуги з поточного ремонту (усунення аварійного стану) харчоблоку комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)

Торги не відбулися

181 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 905.00 UAH
Номер: 4f755d122661419ea953cec7b1082d70
Внутрішній номер закупівлі: 17776818
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-15-011400-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Кондратюк Людмила Володимирівна 380334233200 vishivanka8@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 181 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.05.2023 15:52 - 20.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2023 15:52 - 23.05.2023 17:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴181 000.00 (Послуги з поточного ремонту (усунення аварійного стану) харчоблоку комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)