-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Руберойд Біполь ЕКП - 4,0)
Тендер Prozorro UA-2023-05-15-010293-a
Завершена
245 742.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 457.42 UAH
мін. крок: 1% або 2 457.42 UAH
Період уточнення:
15.05.2023 15:24 - 20.05.2023 00:00
Відповідь надана
Поставка матеріалу
Номер:
6f2c37de4c68457ab94f9b91c30afbfc
Дата опублікування:
17.05.2023 15:50
Опис:
Шановний Замовнику, чи можливе відвантаження всієї кількості товару однією поставкою?
Яка кількість поставок планує замовник?
Відповідь:
Доброго дня. Підприємство планує близно 3-4 партії.
Дякую за запитання.
Дата відповіді:
18.05.2023 08:28