-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Руберойд Біполь ЕКП - 4,0
Оголошено тендер
245 742.00
UAH
Номер:
b3a283e02d96484db512791bea971a38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-15-004885-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40711424
-
Адреса:
11100, Україна, Житомирська область, Овруч, вулиця Франка,будинок 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40711424
-
Адреса:
11100, Україна, Житомирська область, Овруч, вулиця Франка,будинок 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
245 742.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Руберойд Біполь ЕКП - 4,0
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
15.05.2023 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума245 742.00 UAH