• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Котли твердопаливні

Завершена

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Період уточнення: 12.05.2023 14:42 - 19.05.2023 00:00
Відповідь надана

Монтаж котла

Номер: 9cd53d48cb1e41bfb6689de0cef9c8b3
Дата опублікування: 16.05.2023 13:10
Опис: Доброго дня. Згідно тендерної документації у вартість повинного входити підключення котлів та їх монтаж чи потрібно учаснику надати підтверджуючі документи щодо наявності дозвільних документів для проведення таких робіт.?
Відповідь: Доброго дня. У вартість товару невходить підключення та монтаж твердопаливних котлів. Відповідні зміни будуть внесені в ТД,
Дата відповіді: 16.05.2023 15:04
Відповідь надана

Сертифікат експертизи типу

Номер: 0a5f6251949b40af8d69e1b5e19b0189
Дата опублікування: 15.05.2023 16:08
Опис: Добрий день. Підкажіть чи можно як сертифікат експертизи типу віднести сертифікат відповідності, так як з деяких джерел це дуже схожі документи.
Відповідь: Доброго дня. Ні. Уважно читайте ТД.
Дата відповіді: 16.05.2023 15:03
Відповідь надана

ТУ

Номер: 61d5b5955a724400bd38bbf5d96dd57f
Дата опублікування: 15.05.2023 16:07
Опис: Реєстрація ТУ застаріла норма, згідно Закону України від 05.06.2014 № 1315-VII "Про стандартизацію" (набрав чинність 03.01.2015). Відповідне роз’яснення у своїй довідки, щодо технічних умов підприємств надало Міністерство Розвитку Економіки Торгівлі та Сільського Господарства України З метою приведення національної системи стандартизації до європейських норм і правил розроблено та прийнято Закон України від 05.06.2014 № 1315-VII "Про стандартизацію" (далі – Закон) (набрав чинність 03.01.2015), який передбачає удосконалення правових та організаційних засад національної стандартизації, зокрема Закон не містить положень стосовно нормативно-правового регулювання відносин, пов'язаних із розробленням стандартів підприємств, установ та організацій і технічних умов (далі – ТУ). Також пунктом 38 розділу І Закону України від 09.04.2014 № 1193-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру", який набрав чинності 26.04.2014, виключено статті 4-9 Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію", тобто скасовано положення Декрету, якими була передбачена державна реєстрація ТУ на продукцію та змін до них. З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вищезазначеного Закону видано накази Мінекономрозвитку: від 20.05.2014 № 572 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Мінекономрозвитку України від 04.11.2013 № 1299", яким скасовано надання Мінекономрозвитку адміністративної послуги з проведення державної реєстрації ТУ; від 26.05.2014 № 615 "Про затвердження Зміни № 5 до національного стандарту України ДСТУ 1.3:2004 та скасування національного стандарту України ДСТУ 1.6:2004", яким скасовано національний стандарт України ДСТУ 1.6:2004 "Національна стандартизація. Просимо у відповідності внести зміни до тендерної документаціі.
Відповідь: Доброго дня. Зміни вноситись небудуть. Уважно читайте ТД.
Дата відповіді: 16.05.2023 15:03
Відповідь надана

Еквівалент

Номер: 9ad7f33bba40453483a0e3cdb0278143
Дата опублікування: 15.05.2023 16:06
Опис: Доброго дня. Підкажіть Ви розглядає еквівалент, або тільки Альтеп Вас цікавить?
Відповідь: Доброго дня. Уважно читайте ТД.
Дата відповіді: 16.05.2023 15:03