-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Котли твердопаливні
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
4f18e1c28e0e4511a137069bba88d7bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-12-004295-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44153430
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, місто Дубровиця, вул. Поштова, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44153430
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, місто Дубровиця, вул. Поштова, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Котли твердопаливні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.05.2023 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума600 000.00 UAH