-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ(13-100), ДГР (0-200))
Тендер Prozorro UA-2018-02-21-001679-c
ДГ (13-100) - 400 т, ДГР ( 0-200) - 600 т, поставка вугілля кам’яного здійснюється дрібними партіями до загальноосвітніх навчальних закладів Бахмацького району, зазначених в Додатку № 5 тендерної документації, відповідно до графіку поставки та рознарядки .
Торги відмінено
2 820 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 200.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2018 15:42 - 26.02.2018 17:00
Без відповіді
щодо закупівлі
Номер:
f121bde875374ee4b482808197879cfd
Дата опублікування:
23.02.2018 13:57
Опис:
Шановний замовник!
Будь ласка, підтвердіть, чи підходить Вам, як еквівалент вугілля ДГР (довгополумяне газове рядове):
вугілл марки - ГР (газове рядове) з якісними показниками, кращими ніж Вами встановленими:
Зольність- 27,8%
Волога – 6,5%
Леткі речовини- 37,3-37,5%
Теплота згоряння - не менше 5212 Гкал\кг
Сірка- до 2 %
Фракція -0-200 мм.
ці марки вугілля, в основному, використовують для опалення великих і малих котелень, твердопаливних котлів, печей і т.д. У процесі горіння ці марки вугілля при однакових якісних характеристиках виділяють практично однакову кількість теплової енергії.
Дякуємо.