-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ(13-100), ДГР (0-200))
Тендер Prozorro UA-2018-02-21-001679-c
ДГ (13-100) - 400 т, ДГР ( 0-200) - 600 т, поставка вугілля кам’яного здійснюється дрібними партіями до загальноосвітніх навчальних закладів Бахмацького району, зазначених в Додатку № 5 тендерної документації, відповідно до графіку поставки та рознарядки .
Торги відмінено
2 820 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 200.00 UAH
Номер:
7c95ef4659ef406f974854cdc6d1f454
Внутрішній номер закупівлі:
1772338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-21-001679-c
Замовник:
Відділ освіти Бахмацької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147368
-
Адреса:
16500, Україна, Чернігівська область, Бахмацький район, місто Бахмач,, вулиця Соборності, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Ярмак +380966764140 bahadm_vo@cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 820 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
28 200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
84 600.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2018 15:42 - 26.02.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2018 15:42 - 08.03.2018 17:00
Аукціон:
з 12.03.2018 13:28
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо ( вугілля кам’яне ДГ (13-100), ДГР( 0-200))
Кількість
1000 тонни
Період постачання
до 01.10.2018
Місце постачання
16500, Україна, Чернігівська область, Бахмач, до загальноосвітніх навчальних закладів Бахмацького району Чернігівської області, згідно додатку №2,3 Договору
На карті
Інформація про скасування
Номер:
7144db5016f047b19e71ba04037a8d3c
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, а саме : порушення строків надання роз’яснень щодо тендерної документації ( ч.1 Ст.23 Закону)
Дата опублікування:
12.03.2018 17:18
Статус:
Виконано