• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (LED світильники для вуличного освітлення м. Ірпінь Київської області).

закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178

Завершена

431 591.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 315.91 UAH
Період уточнення: 28.04.2023 19:09 - 06.05.2023 00:00
Відповідь надана

Про країну виробника продукції

Номер: 6dfa68738f5043889a5cf8ffda918b55
Дата опублікування: 02.05.2023 13:17
Опис: Яким чином розуміти "Виробником продукції, мають бути країни члени Європейського Союзу або України Так" ? Країна реєстрації виробника має бути країною члену Європейського Союзу або України чи країна походження має бути країною члену Європейського Союзу або України?
Відповідь: Виходячи зі змісту Запитання та норм чинного законодавства України у сфері публічних закупівель, необхідно надати роз’яснення на Запитання такого змісту: “Шановний Учаснику, при розгляді Вашого питання, повідомляємо що Замовник мав на увазі, що запропонований товар, Учасник повинен підтвердити, що країна реєстрації виробника товару має бути країною члену Європейського Союзу або України.
Дата відповіді: 04.05.2023 17:18
Відповідь надана

Дистримінаційна вимога щодо IES/LDT

Номер: cd846a4877bb45b0833f6336b6aaf6cd
Дата опублікування: 02.05.2023 13:10
Опис: Замовнику! Аналогічно, як і з сайтом, вимагаючи надання у складі тендерної пропозиції (мати їх у вільному постійному доступі на загальнодоступних ресурсах) фотометричних файлів світильників у форматі IES/LDT для проведення світлотехнічних розрахунків на відповідність діючим вимогам стандартів, ви дискрімінуєте учасників. Яким чином учасник може впливати на виробника та його внутрішню політику? Якщо виробник не вважає за потрібне мати фотометричні файли світильників у форматі IES/LDT у вільному постійному доступі на загальнодоступних ресурсах?
Відповідь: Виходячи зі змісту Запитання та норм чинного законодавства України у сфері публічних закупівель, необхідно надати роз’яснення на Запитання такого змісту: “Шановний Учаснику, при розгляді Вашого питання, повідомляємо що в Додатку 2 до тендерної документації вказано, якщо Учасником пропонується еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі тендерної пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквівалента товару має відповідати якості, що заявлена в технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником. У випадку, якщо учасником буде зазначено назву товару, яка буде містити словосполучення «або еквівалент» (наприклад, автомобіль Renault Duster, або еквівалент), тендерну пропозицію такого учасника буде відхилено як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Крім того, в технічному завданні зазначено, що Учасник повинен надати фотометричні файли світильників у форматі IES/LDT для проведення світлотехнічних розрахунків на відповідність діючим вимогам стандартів, які є у вільному постійному доступі на загальнодоступних ресурсах, а не на сайтах виробника. В звязку з вище викладеним, вважаємо, що Замовник не вчиняє та зобов’язується не вчиняти будь-яких дій, що обмежують конкуренцію, не здійснює дискримінацію учасників та не обмежує їх у поданні в пропозиції еквівалентних товарів, якщо такі товари є аналогічні по своїм технічним та якісним характеристикам і можуть бути використані Замовником у своїй діяльності.
Дата відповіді: 04.05.2023 17:17
Відповідь надана

Дистримінаційна вимога

Номер: 2349341df4ad40bfab75f2e2cc4ea485
Дата опублікування: 02.05.2023 13:05
Опис: Замовнику, вимагаючи надання у складі тендерної пропозиції посилання на офіційний сайт виробника товару зі сторінкою ВСІХ технічних характеристик , ви дискрімінуєте потенційних учасників. Яким чином учасник може впливати на виробника, його маркетинговий відділ та інформаційне наповнення його сайту? Кожен виробник розміщує інформацію про свою продукцію, яку вважає за необхідне, та звісно, що ВСІХ технічних характеристик на сайті виробника скоріш за все (з впевненістю до 99%) не буде.
Відповідь: Виходячи зі змісту Запитання та норм чинного законодавства України у сфері публічних закупівель, необхідно надати роз’яснення на Запитання такого змісту: “Шановний Учаснику, при розгляді Вашого питання, повідомляємо що в Додатку 2 до тендерної документації вказано, якщо Учасником у складі тендерної пропозиції необхідно надати посилання на офіційний сайт виробника товару зі сторінкою всіх технічних характеристик запропонованої продукції. Тобто, при розгляді запропонованого товару, Замовник мав право зрівняти технічні та якісні характеристики товару, з технічними вимогами, що вказані на офіційному сайті виробника товару. В зв’язку з вище викладеним, вважаємо, що Замовник не здійснює дискримінацію учасників та не обмежує їх у поданні в пропозиції еквівалентних товарів з посиланням на офіційний сайт виробника товару.
Дата відповіді: 04.05.2023 17:20
Відповідь надана

Дискримінаційні вимоги

Номер: 13abcbcd10194b448f0a764229c323ef
Дата опублікування: 02.05.2023 13:00
Опис: Доброго дня! Просимо вас видалити дискримінаційні вимоги тендерної документації Загальні вимоги Додатку 2 до LED світильник 50Вт та 100Вт: Пункт 2. Колір корпусу - Сірий. Пункт 10. Світловипромінювальні діоди - LED SMD 2835. Пункт 11. Кількість світлодіодів - не менше 120 шт. та 60 шт. Пункт 37. Габаритні розміри світильника - не менше мм 500*185*80, 377*147*68. Пункт 39. Виробником продукції, мають бути країни члени Європейського Союзу або України - Так. Пункт 42. Рік виготовлення 2022-2023 рік. Як на освітленість проїзжої частини, для забезпечення якої ви маєте намір придбати LED світильник 50Вт, 100Вт, вливає колір світильника, тип діода, їх кількість, розмір світильника та вік виготовлення? Вимагаючи, виробника продукції - країну члену Європейського Союзу або Україну, ви звужуєте потенційне коло учасників, оскільки більшість вуличних світильників виробляється в Китаї (Philips, Ledvance, Videx, Delux, Евросвет і т.д.).
Відповідь: Виходячи зі змісту Запитання та норм чинного законодавства України у сфері публічних закупівель, необхідно надати роз’яснення на Запитання такого змісту: “Шановний Учаснику, при розгляді Вашого питання, повторно повідомляємо що в Додатку 2 до тендерної документації вказано, якщо Учасником пропонується еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі тендерної пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквівалента товару має відповідати якості, що заявлена в технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником. У випадку, якщо учасником буде зазначено назву товару, яка буде містити словосполучення «або еквівалент» (наприклад, автомобіль Renault Duster, або еквівалент), тендерну пропозицію такого учасника буде відхилено як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. В зв’язку з вище викладеним, вважаємо, що Замовник не вчиняє та зобов’язується не вчиняти будь-яких дій, що обмежують конкуренцію, не здійснює дискримінацію учасників та не обмежує їх у поданні в пропозиції еквівалентних товарів, якщо такі товари є аналогічні по своїм технічним та якісним характеристикам і можуть бути використані Замовником у своїй діяльності.
Дата відповіді: 04.05.2023 17:18
Відповідь надана

Відповідність вимогам ДСТУ

Номер: 95312dc93c704005b97437b6595856c5
Дата опублікування: 02.05.2023 12:46
Опис: Шановний Замовник! Просимо внести зміни в пункти 38. Відповідність вимогам Загальних вимог LED світильник 100Вт – 87 шт. та LED світильник 50Вт – 100 шт., зазначивши всі діючі (актуальні) ДСТУ. ДСТУ EN 60598-2-1:2015 та ДСТУ EN 55015:2015 втратили чинність.
Відповідь: Виходячи зі змісту Запитання та норм чинного законодавства України у сфері публічних закупівель, Запитання підлягає задоволенню та було прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації шляхом оприлюднення її у новій редакції в електронній системі закупівель.
Дата відповіді: 04.05.2023 17:16