-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (LED світильники для вуличного освітлення м. Ірпінь Київської області).
Тендер Prozorro UA-2023-04-28-009976-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
431 591.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 315.91 UAH
мін. крок: 1% або 4 315.91 UAH