-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019
Тендер Prozorro UA-2023-04-18-004725-a
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 24 000.00 UAH
Період уточнення:
18.04.2023 12:58 - 23.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим