• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019

Завершена

2 400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 000.00 UAH
Номер: 625c5efd400645628f2b6758e41aca0c
Внутрішній номер закупівлі: 17518161
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-18-004725-a   
Замовник: КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства"
Контактна особа: Миколюк Вікторія Володимирівна +380463321472 ichn_vuzhkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.04.2023 12:58 - 23.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.04.2023 12:58 - 26.04.2023 00:00
Період кваліфікації: 26.04.2023 00:01 - 01.05.2023 08:16
Період завантаження договору: 07.05.2023 00:00 - 17.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 400 000.00 Cуміш асфальтобетонна гаряча дрібнозерниста, тип Б, марка І - «АСГ.Др.Щ.Б.НП.І.БНД 70/100 – ДСТУ Б В.2.7-119:2011», бітум нафтовий дорожній БНД 70/100 – ДСТУ 4044:2019