-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картка працівника особова П-2
Тендер Prozorro UA-2023-04-14-006607-a
Завершена
14 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 72.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 72.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2023 14:15 - 19.04.2023 00:00
Відповідь надана
Картон
Номер:
724de5a6caff4be480fce3c1b76888ad
Дата опублікування:
18.04.2023 11:14
Опис:
ДСТУ EN ISO 216:2018 регламентує можливість існування різних видів картону, в залежності від класифікації. А який вид потрібен вам?
Відповідь:
Потрібен якісний картон, білий з обох сторін.
Дата відповіді:
18.04.2023 12:01
Відповідь надана
Характеристики картону
Номер:
48c9e33b1a1e4ea18b60ab479a4629ac
Дата опублікування:
17.04.2023 12:52
Опис:
Якої щільності повинен бути картон? Чи можливе використання картону з вторинної сировини? Оборотна сторінка може бути сірою?
Відповідь:
Добрий день. Картон повинен відповідати ДСТУ EN ISO 216:2018 (EN ISO 216:2007, IDT; ISO 216:2007, IDT).
Дата відповіді:
18.04.2023 09:49