-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Картка працівника особова П-2
Тендер Prozorro UA-2023-04-14-006607-a
Завершена
14 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 72.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 72.00 UAH
Номер:
1fa7c6be66294db7b10b736dbae613df
Внутрішній номер закупівлі:
17503590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-14-006607-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарчук Катерина Миколаївна 380444652426 Zakharchuk.k.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2023 14:15 - 19.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2023 14:15 - 22.04.2023 16:00
Період кваліфікації:
22.04.2023 16:03 - 05.05.2023 14:07
Період завантаження договору:
11.05.2023 00:00 - 21.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 400.00 Лот 1. Картка працівника особова П-2