-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2023-04-12-009613-a
Торги не відбулися
345 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 725.00 UAH
Період уточнення:
12.04.2023 15:43 - 17.04.2023 00:00
Відповідь надана
Тнхничні характеристики
Номер:
0ab4e9337f8440ddaba19ce95c237dcd
Дата опублікування:
14.04.2023 09:12
Опис:
Шановний замовнику. Просимо уточнити індекс навантаження шин згідно Додатку 3. п.2. Шина 260R508 (9.00R20) 156L У цьому розмірі шин з такими показниками для грузових авто не існує.
Відповідь:
Шановний учаснику, дякуємо за зауваження. В технічне завдання буде внесено зміни.
Дата відповіді:
14.04.2023 09:44