-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2023-04-12-009613-a
Торги не відбулися
345 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 725.00 UAH
Номер:
335b18b5973143c9bbf9bef36d1361aa
Внутрішній номер закупівлі:
17483091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-12-009613-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31887442
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Жасминна, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дутка Наталя Володимирівна 380372543977, 380684615498 speckomuntrans.cv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
345 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.04.2023 15:43 - 17.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2023 15:43 - 20.04.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴345 000.00 Автомобільні шини