-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Вироби для ванної кімнати та кухні
Тендер Prozorro UA-2023-04-07-005553-a
Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, яка викладена в оригіналі російською мовою, не потребує перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
Завершена
644 097.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
07.04.2023 12:54 - 21.04.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення технічних характеристик
Номер:
bcf05b544ddc4af8b2844d0c20ae5b7e
Дата опублікування:
13.04.2023 21:44
Опис:
Шановний замовнику!
Згідно п. 11 Додатку 2 Вам потрібен Набір: відро для сміття з педаллю і йоршик для унітазу . Просимо дати уточнення щодо артикулу даного набору.
Згідно п. 13 Додатку 2 Вам потрібен П'єдестал керамічний Cersanit President K08-01 або еквівалент, що перетинається з Пунктом 23 і 24. Чи правильно ми розумієм загальну формулу: раковин 30 шт., п`єдесталів 29 шт. у даних трьох пунктах?
Згідно п. 14 Додатку 2 Вам потрібен Пісуар настінний або еквівалент. Просимо дати роз’яснення щодо типу підведення води – зовнішня, чи задня, і як буде відбуватись змив?
Згідно п. 15 Додатку 2 Вам потрібен Піддон душовий або еквівалент. Просимо дати роз’яснення, стосовно його радіусу, чи артикулярного номеру, щоб зрозуміти з якою душовою кабіною його будуть використовувати.
Згідно п. 22 Додатку 2 Вам потрібен Умивальник з тумбою Cersanit 50 із змішувачем. Маємо можливість запропонувати еквівалент, але не зрозуміло, які характеристики мають бути змішувача. Просимо дати уточнення щодо характеристик змішувача, сифону.
Згідно п. 25 Додатку 2 Вам потрібен Унітаз компакт Cersanit Facile або еквівалент з косим випуском та бічним підведенням води. У виробника даної позиції не існує. Потрібно уточнити при зміні виробника, ключовими параметрами мають залишатись косий випуск/бокове під`єднання?
Відповідь:
У відповідь на ваше запитання повідомляємо про те, що будуть внесені зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
14.04.2023 12:51