-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Вироби для ванної кімнати та кухні
Тендер Prozorro UA-2023-04-07-005553-a
Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, яка викладена в оригіналі російською мовою, не потребує перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
Завершена
644 097.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
d2254fe9d3d140beb1e3e601d1770fab
Внутрішній номер закупівлі:
17443337
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-07-005553-a
Замовник:
ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, Промислова зона
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ткачук Мирослава Іванівна 380363664873 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
644 097.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.04.2023 12:54 - 21.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2023 12:54 - 24.04.2023 15:00
Аукціон:
24.04.2023 15:01 - 24.04.2023 15:01
Період кваліфікації:
24.04.2023 15:01 - 02.05.2023 15:39
Період завантаження договору:
08.05.2023 00:00 - 18.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴644 097.00 Вироби для ванної кімнати та кухні