-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33122000-1 Офтальмологічне обладнання) (НК 024:2019 32721-Тонометр офтальмологічний, ручний)
Тендер Prozorro UA-2023-04-06-008858-a
Завершена
238 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 190.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 190.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2023 15:21 - 11.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим