-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33122000-1 Офтальмологічне обладнання) (НК 024:2019 32721-Тонометр офтальмологічний, ручний)
Тендер Prozorro UA-2023-04-06-008858-a
Завершена
238 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 190.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 190.00 UAH
Номер:
dd22034539124de8ab65cf7dcdc031c3
Внутрішній номер закупівлі:
17434270
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-06-008858-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37747995
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 2Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Бєляєва +380955215723 btana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
238 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.04.2023 15:21 - 11.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2023 15:21 - 14.04.2023 10:00
Період кваліфікації:
14.04.2023 10:02 - 18.04.2023 11:08
Період завантаження договору:
24.04.2023 00:00 - 04.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴238 000.00 ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33122000-1 Офтальмологічне обладнання) (НК 024:2019 32721-Тонометр офтальмологічний, ручний)