-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення для індивідуального користування (Підгузник для дорослих, код НК 024-2019:11239 - Підгузник для дорослих; Підгузок дитячий, код НК 024-2019:35008 - Дитячий підгузок; Пелюшка підкладна, код НК 024-2019: 60709 - Пелюшка вбирає)
Тендер Prozorro UA-2023-04-06-008268-a
Оплата товару за рахунок місцевого бюджету Замовника зазначених у договорі, а саме: - IBAN:UA118201720344390002000079702, в ДКСУ м.Київ, в розмірі: 379 168,00 грн., з/без ПДВ; - IBAN:UA298201720344300002090079702, в ДКСУ м.Київ (інші субвенції) в розмірі: 84 432,00 грн., з/без ПДВ; - IBAN: UA 298201720344300002090079702, в ДКСУ м.Київ (інші субвенції) в розмірі: 86 400,00 грн., з/без ПДВ з рахунку Вербківської ОТГ).
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2023 14:58 - 11.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим