• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення для індивідуального користування (Підгузник для дорослих, код НК 024-2019:11239 - Підгузник для дорослих; Підгузок дитячий, код НК 024-2019:35008 - Дитячий підгузок; Пелюшка підкладна, код НК 024-2019: 60709 - Пелюшка вбирає)

Оплата товару за рахунок місцевого бюджету Замовника зазначених у договорі, а саме: - IBAN:UA118201720344390002000079702, в ДКСУ м.Київ, в розмірі: 379 168,00 грн., з/без ПДВ; - IBAN:UA298201720344300002090079702, в ДКСУ м.Київ (інші субвенції) в розмірі: 84 432,00 грн., з/без ПДВ; - IBAN: UA 298201720344300002090079702, в ДКСУ м.Київ (інші субвенції) в розмірі: 86 400,00 грн., з/без ПДВ з рахунку Вербківської ОТГ).

Завершена

550 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер: c725302a339746baaa24d886a30a21ea
Внутрішній номер закупівлі: 17433696
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-06-008268-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОГДАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Буянова Олена Вікторівна +380958205551 pavlraicpmsd@gmail.com http://med.rda.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.04.2023 14:58 - 11.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.04.2023 14:58 - 14.04.2023 00:00
Період кваліфікації: 14.04.2023 00:04 - 14.04.2023 10:06
Період завантаження договору: 20.04.2023 00:00 - 30.04.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴550 000.00 Забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення для індивідуального користування (Підгузник для дорослих, код НК 024-2019:11239 - Підгузник для дорослих; Підгузок дитячий, код НК 024-2019:35008 - Дитячий підгузок; Пелюшка підкладна, код НК 024-2019: 60709 - Пелюшка вбирає)