-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Повірка. Аналізатори глюкози у крові ЕКСАН і аналогічні; Повірка. Аналізатори гематологічні АК-11, «Cobas», «Micros» і аналогічні; Повірка. Фотометри загального призначення, в т.ч. аналізатори біохімічні з фотометричним каналом усіх типів; Повірка. Електрокардіографи, електроенцефалографи усіх типів з всіма додатковими каналами. Повірка. Пульсоксиметри ЮТАСОКСИ-200 і аналогічні; Повірка. Манометри до 60МПа, вакууметри всіх типів ( повірка, демонтаж, монтаж); Повірка. Мановакууметри робочі усіх типів; Повірка. Термометри скляні до гігрометрів психометричних ВИТ-1 та ВИТ-2 з межами вимірювання (0-40) ˚С. Калібрування. Термометри медичні інфрачервоні безконтактні усіх типів; Повірка. Сфігмоманометри механічні усіх типів.Повірка. Дозатори піпеткові іноземного виробництва із вар’їруємим об’ємом одноканальні. Технічне обслуговування та повірка. Ваги для статичного зважування до 20 кг усіх типів; Технічне обслуговування та повірка. Ваги для статичного зважування 20-50 кг усіх типів; Технічне обслуговування та повірка. Ваги для статичного зважування 50-500 кг усіх типів; Технічне обслуговування та повірка. Ваги лабораторні електронні ВЛЕ-134.
Тендер Prozorro UA-2023-04-06-006346-a
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2023 13:52 - 11.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим