-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повірка. Аналізатори глюкози у крові ЕКСАН і аналогічні; Повірка. Аналізатори гематологічні АК-11, «Cobas», «Micros» і аналогічні; Повірка. Фотометри загального призначення, в т.ч. аналізатори біохімічні з фотометричним каналом усіх типів; Повірка. Електрокардіографи, електроенцефалографи усіх типів з всіма додатковими каналами. Повірка. Пульсоксиметри ЮТАСОКСИ-200 і аналогічні; Повірка. Манометри до 60МПа, вакууметри всіх типів ( повірка, демонтаж, монтаж); Повірка. Мановакууметри робочі усіх типів; Повірка. Термометри скляні до гігрометрів психометричних ВИТ-1 та ВИТ-2 з межами вимірювання (0-40) ˚С. Калібрування. Термометри медичні інфрачервоні безконтактні усіх типів; Повірка. Сфігмоманометри механічні усіх типів.Повірка. Дозатори піпеткові іноземного виробництва із вар’їруємим об’ємом одноканальні. Технічне обслуговування та повірка. Ваги для статичного зважування до 20 кг усіх типів; Технічне обслуговування та повірка. Ваги для статичного зважування 20-50 кг усіх типів; Технічне обслуговування та повірка. Ваги для статичного зважування 50-500 кг усіх типів; Технічне обслуговування та повірка. Ваги лабораторні електронні ВЛЕ-134.
Оголошено тендер
170 000.00
UAH
Номер:
d4e7a961fbdf4ebab4ec354099d48df2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-06-000763-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899762
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ПАНІКАХИ, буд. 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899762
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ПАНІКАХИ, буд. 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повірка. Аналізатори глюкози у крові ЕКСАН і аналогічні; Повірка. Аналізатори гематологічні АК-11, «Cobas», «Micros» і аналогічні; Повірка. Фотометри загального призначення, в т.ч. аналізатори біохімічні з фотометричним каналом усіх типів; Повірка. Електрокардіографи, електроенцефалографи усіх типів з всіма додатковими каналами. Повірка. Пульсоксиметри ЮТАСОКСИ-200 і аналогічні; Повірка. Манометри до 60МПа, вакууметри всіх типів ( повірка, демонтаж, монтаж); Повірка. Мановакууметри робочі усіх типів; Повірка. Термометри скляні до гігрометрів психометричних ВИТ-1 та ВИТ-2 з межами вимірювання (0-40) ˚С. Калібрування. Термометри медичні інфрачервоні безконтактні усіх типів; Повірка. Сфігмоманометри механічні усіх типів.Повірка. Дозатори піпеткові іноземного виробництва із вар’їруємим об’ємом одноканальні. Технічне обслуговування та повірка. Ваги для статичного зважування до 20 кг усіх типів; Технічне обслуговування та повірка. Ваги для статичного зважування 20-50 кг усіх типів; Технічне обслуговування та повірка. Ваги для статичного зважування 50-500 кг усіх типів; Технічне обслуговування та повірка. Ваги лабораторні електронні ВЛЕ-134.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.04.2023 10:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума170 000.00 UAH