-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери (згідно специфікації)
Тендер Prozorro UA-2023-04-05-008623-a
Завершена
465 833.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 329.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 329.17 UAH
Період уточнення:
05.04.2023 15:12 - 10.04.2023 00:00
Відповідь надана
А що, можна без гар.талону?
Номер:
1ad5bbcca9c74ceb9dbb702901290789
Дата опублікування:
09.04.2023 14:45
Опис:
Згідно проекту договору, а саме п 6.2 Після поставки Товару Постачальник надає Покупцю:
- сертифікат відповідності (за наявності);
- паспорт заводу-виробника (за наявності);
- гарантійний талон (за наявності).. Шановний Замовник, Вам можна запропонувати кондиціонери без гарантійного талону та паспорту заводу-виробника?
Відповідь:
Пунктом 7.1 розділу 7 проєкту договору передбачені вимоги щодо гарантійних зобов’язань:
Гарантійний строк (строк, протягом якого Постачальник гарантує якість Товару складає не менше 12 (дванадцяти) місяців. Протягом гарантійного строку на підставі Дефектного акту, підписаного Сторонами, Постачальник зобов'язаний за свій рахунок усунути недоліки (дефекти), якщо виявлені недоліки (дефекти) сталися з його вини, а не внаслідок порушення Покупцем чи третьою особою правил користування Товаром, надзвичайних подій техногенного або природного характеру. Гарантія не розповсюджується на механічні пошкодження Товару.
Та, за наявності, постачальник надає інші документи передбачені виробником у комплектації приладів.
Дата відповіді:
09.04.2023 22:18
Відповідь надана
"наявність у штаті Учасника не менше 3-х працівників (із обов’язковим зазначенням П.І.Б.), та не менше 1-го працівника який має необхідні знання та досвід роботи з товаром що є предметом даної закупівлі"
Номер:
56211eebd834443ca9a31e75c21f7e1a
Дата опублікування:
09.04.2023 14:36
Опис:
які необхідні мати знання та досвід роботи з товаром що є предметом даної закупівлі 1-му працівнику? Вміти продавати данні кондиціонери? Чи загружати та вигружати його з автомобілю?
Відповідь:
Зазвичай фахівці постачальника продукції здійснюють інформаційний супровід щодо питань на кшталт монтажу, пуско-налагодження, сумісності, експлуатації та іншого, під час усього терміну гарантійного обслуговування виробу.
Дата відповіді:
09.04.2023 22:29
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
8b7c5b334a334af0ad82ba6906d32a1d
Дата опублікування:
09.04.2023 13:49
Опис:
Питання, пов’язані з обліком штатних працівників, регулюються наказом Держкомстату від 28.09.2005 № 286 «Про затвердження Інструкції зі статистики кількості працівників», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.11.2005 за № 1442/11722. Згідно з пунктом 1.1 цієї Інструкції її дія поширюється на всіх юридичних осіб, їхні філії, представництва та інші відокремлені підрозділи (далі — підприємства), а також на фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю. Абзацом 4 пункту 1.8 цієї ж Інструкції передбачається три види працівників:
штатні працівники;
зовнішні сумісники;
працюючі за цивільно-правовими договорами.
Отже, вимога щодо наявності лише штатних працівників є необґрунтованою та дискримінаційною. Внесіть зміни до тендерної документації
Відповідь:
Зазначена вимога тендерної документації не є дискримінаційною та не порушує принципи здійснення закупівель, встановлених Законом, кожен учасник може виконати дану вимогу без обмежень.
Дата відповіді:
09.04.2023 22:30
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
ce8dbd676b1542efb51dd0152b7d286f
Дата опублікування:
07.04.2023 18:52
Опис:
Досвід постачання обладнання аналогічного складу, якості та кількості у визначені терміни підтверджується аналогічними виконаними договорами, а не кількістю штатних працівників.
Відповідь:
Зазначена вимога тендерної документації не є дискримінаційною та не порушує принципи здійснення закупівель, встановлених Законом, кожен учасник може виконати дану вимогу без обмежень.
Дата відповіді:
09.04.2023 22:30
Відповідь надана
Дискримінаційні вимоги
Номер:
43d3eab315594cf5ba61cc6010a8a569
Дата опублікування:
07.04.2023 08:14
Опис:
Якщо тільки постачання товару, то навіщо мати у штаті 3-х та більше людей? Це дискримінаційні вимоги, які значно звужують коло учасників. Достатньо для постачання і однієї людини ФОП. Внесіть зміни до тендерної документації
Відповідь:
Для належного виконання умов закупівлі у штаті учасника мають бути взаємозамінні співробітники. Зазначена вимога тендерної документації не є дискримінаційною та не порушує принципи здійснення закупівель, встановлених Законом, допомагає замовнику обрати надійного постачальника, який має досвід постачання обладнання аналогічного складу, якості та кількості у визначені терміни.
Дата відповіді:
07.04.2023 16:04
Відповідь надана
Закупівля з монтажем?
Номер:
e8b7b8e5fefd47758a5e5a67dbceab9a
Дата опублікування:
05.04.2023 19:07
Відповідь:
Відповідно до Додатку 3 тендерної документації передбачено постачання товару.
Дата відповіді:
06.04.2023 16:14