-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кондиціонери (згідно специфікації)
Тендер Prozorro UA-2023-04-05-008623-a
Завершена
465 833.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 329.17 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 329.17 UAH
Номер:
3883bcc4671045afb80765b8006f6521
Внутрішній номер закупівлі:
17421917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-05-008623-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФО-РАДА-ДНІПРО" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36094821
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Льовочкін +380678727953 infotender221@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-info-rada-dnipro-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
39717200-3 КондиціонериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
465 833.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.04.2023 15:12 - 10.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2023 15:12 - 13.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
13.04.2023 00:01 - 13.04.2023 15:19
Період завантаження договору:
19.04.2023 00:00 - 29.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴465 833.00 Кондиціонери (згідно специфікації)