-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачі (Фронтальний навантажувач “Залізний Лев” швидкоз’ємний з челюсним ковшом об’ємом - 0,8 м3(або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2023-03-31-007933-a
Завершена
199 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 998.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 998.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2023 18:06 - 05.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим