-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачі (Фронтальний навантажувач “Залізний Лев” швидкоз’ємний з челюсним ковшом об’ємом - 0,8 м3(або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2023-03-31-007933-a
Завершена
199 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 998.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 998.00 UAH
Номер:
e564740aded14ac2a8f0cf9c6b5d5155
Внутрішній номер закупівлі:
17388427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-31-007933-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Тальне-Сервіс" Тальнівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31525663
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, м. Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Добріян +380674224187 kp-talne-servis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2023 18:06 - 05.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2023 18:06 - 08.04.2023 00:00
Аукціон:
08.04.2023 00:00 - 08.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
08.04.2023 00:00 - 13.04.2023 14:28
Період завантаження договору:
19.04.2023 00:00 - 29.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 800.00 ДК 021:2015: 43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачі (Фронтальний навантажувач “Залізний Лев” швидкоз’ємний з челюсним ковшом об’ємом - 0,8 м3(або еквівалент))