-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо (М'якоть без кістки яловича 1 категорії, охолоджена, вагова; чверть задня куряча, охолоджена, вагова)
Тендер Prozorro UA-2023-03-31-006216-a
Завершена
404 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 040.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 040.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2023 14:59 - 05.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим