-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо (М'якоть без кістки яловича 1 категорії, охолоджена, вагова; чверть задня куряча, охолоджена, вагова)
Оголошено тендер
404 000.00
UAH
Номер:
398a263b49ac4584a16ef88b00c89f44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-31-001675-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001274
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Романа Купчинського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001274
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Романа Купчинського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
404 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо (М'якоть без кістки яловича 1 категорії, охолоджена, вагова; чверть задня куряча, охолоджена, вагова)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.03.2023 14:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума404 000.00 UAH