-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
Тендер Prozorro UA-2023-03-30-006475-a
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2023 15:13 - 04.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим