-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
Тендер Prozorro UA-2023-03-30-006475-a
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер:
693e9b40e89d421b95fb0091eff0db55
Внутрішній номер закупівлі:
17377954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-30-006475-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Сторожинецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005869
-
Адреса:
59000, Україна, Чернівецька область, Сторожинецький р-н, м. Сторожинець, вул. Видинівського, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Кривко +380990714793 xsena25@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2023 15:13 - 04.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2023 15:13 - 07.04.2023 10:00
Період кваліфікації:
07.04.2023 10:02 - 07.04.2023 11:36
Період завантаження договору:
13.04.2023 00:00 - 23.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)