-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з повірки лічильників електроенергії для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2023-03-29-006668-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Мінімальний крок аукціону не застосовується згідно постанови Кабінету Міністрів України № 1495 від 30.12.2022. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.
Завершена
60 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2023 14:43 - 03.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим